

| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 1350 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 49 251 Ft
További Cecotec termékek: Cecotec Eszpresszó kávéfőző
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 1350 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 20 bar |
| Méretek | 140 x 330 x 305 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.