| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 2.8 l |
| Teljesítmény | 2800 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 220 990 Ft
További HiBREW termékek: HiBREW Eszpresszó kávéfőző
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 2.8 l |
| Teljesítmény | 2800 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 20 bar |
| Méretek | 414 x 390 x 467 mm |
| Tömeg | 11.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.