

| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 950 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 38 290 Ft
Presszó kávéfőzőt szerettem volna venni.
Sajnos, nem ajánlom senkinek!
A lefolyt kávé langyos és a szűrőben elfogadhatatlan mennyiségű fol...
További Klarstein termékek: Klarstein Eszpresszó kávéfőző
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 950 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 19 bar |
| Méretek | 255 x 305 x 275 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.