
Kávégép-alkatrész-karbantartó anyag, gyors kiszállítással!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 2.5 l |
| Teljesítmény | 1400 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 949 000 Ft
További Lelit termékek: Lelit Eszpresszó kávéfőző
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 2.5 l |
| Teljesítmény | 1400 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 490 x 290 x 400 mm |
| Tömeg | 33.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.